Klient indywidualny
Klient indywidualny
Klient biznesowy

Google Pay

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc - sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe - tak samo jak kartą.

Pobierz aplikację z Google Pay

Pobierz aplikację z Google Pay

Pobierz darmową aplikację Google Pay ze sklepu Google Play.

Musisz mieć konto Google i zaakceptować warunki usługi.

Dodaj Kartę

Dodaj Kartę

Zarejestruj się w aplikacji i dodaj kartę Twojego Banku postępując zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie urządzenia.

Musisz posiadać urządzenie mobilne obsługujące technologię NFC oraz telefon z Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub wyższej.

Płać telefonem

Płać telefonem

Gotowe! Płać telefonem wybudzając go i zbliżając do terminala płatniczego!

Musisz posiadać aktualną kartę kredytową lub debetową

Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty na kilka sposobów. Przede wszystkim dane Twojej karty są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. Korzystając z Google Pay, sprzedawca widzi numer konta wirtualnego przypisany do Twojej karty, której dane pozostają bezpieczne. Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia - gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego