Praca: Kandydat do pracy w Zespole ryzyka braku zgodności

18 stycznia 2023
Poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Kandydat do pracy w Zespole ryzyka braku zgodności. Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania CV.

Komunikat - uważaj na kontakt telefoniczny, sms’owy i mailowy ze strony oszustów o rzekomo zagrożonych Twoich oszczędnościach w banku.

16 stycznia 2023
Uważaj na kontakt telefoniczny, sms’owy i mailowy ze strony oszustów o rzekomo zagrożonych Twoich oszczędnościach w banku – Komunikat FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości oraz Komendy Głównej Policji z dnia 11 stycznia 2023 r.

Konsolidacja sektora bankowości spółdzielczej

11 stycznia 2023
Zapraszamy do lektury artykułu nt. Konsolidacji sektora bankowości spółdzielczej, którego autorem jest dr n. ekon. Michał Król - Prezes Zarządu Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie

Godziny pracy Banku w okresie międzyświątecznym

23 grudnia 2022
Uprzejmie informujemy, że godziny pracy Centrali oraz Filii Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w okresie świąteczno-sylwestrowym ulegają zmianie. Przelewy złożone w dniu 30.12.2022 r. do godziny 13:00 będą zrealizowane w tym samym dniu, natomiast wprowadzone po godzinie 13:00 będą zrealizowane w następnym dniu roboczym tj. 02.01.2023 r.

Kolejny raz zwiększamy oprocentowanie lokat terminowych!

22 lipca 2022
Informujemy, że już kolejny raz podjęliśmy decyzję o zwiększeniu oprocentowania lokat terminowych dla osób fizycznych (klientów indywidualnych).