Klient indywidualny
Klient indywidualny
Klient biznesowy

Bezpieczeństwo

Zastrzeż kartę


Bank BPS przygotował animację na temat bezpieczeństwa bankowości elektronicznej, która ma pomóc Klientom w zrozumieniu zasad bezpiecznego realizowania transakcji internetowych. Z filmu dowiemy się do czego służy bankowość internetowa, jakie są zalety korzystania z elektronicznego dostępu do konta i jakich zasad należy przestrzegać, aby ustrzec się przed wykradzeniem danych.

Zapraszamy także do lektury opracowanego z myślą o Klientach -  folderu o bezpieczeństwie w cyberprzestrzni: FOLDER_BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

Animację można obejrzeć na kanale Najbliżej Ludzi na YouTube:


Przypominamy także o animacji pt. Banki Spółdzielcze to dobry pomysł!, która pokazuje zalety i charakterystyczne cechy bankowości spółdzielczej, specyfikę banków spółdzielczych oraz to co je odróżnia od innych instytucji finansowych działających na rynku.

Animację można obejrzeć na kanale Najbliżej Ludzi na YouTubie:

BEZPIECZNE FINANSE DLA SENIORA, czyli jak nie paść ofiarą oszustwa metodą "na wnuczka" czy "na policjanta"

Wyłudzanie pieniędzy od osób starszych wciąż nie traci na popularności. Na oszustwo najbardziej narażeni są ludzie mieszkający samotnie, bez rodziny. Ludzie w podeszłym wieku najczęściej nie zdają sobie sprawy z zagrożenia i – z typową dla siebie otwartością – chętnie nawiązują kontakty z obcymi.

Zapraszamy do lektury specjalnie opracowanej broszury