Odkryj Klucz do Sukcesu w Biznesie z MBS – zapraszamy na kolejne spotkanie Pierwszej Ligi Biznesu!

28 listopada 2023
ESG w biznesie (mikro, MSP) - co i jak komunikować – już 6 grudnia, w Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie, Rynek 2, w sali „Dworcowej”, o godz. 13:00 . Szkolenie poprowadzi dr Łukasz Kurowski adiunkt w Katedrze Systemu Finansowego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Będzie to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń, omówienia nowych trendów w branży oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Nowość! Mastercard BlackWeek

24 listopada 2023
Zapłać kartą Mastercard łącznie 1000 zł w dniach 24-30 listopada, odbierz 200 zł w Programie Bezcenne Chwile i wymień je na nagrody m.in. w: Allegro, Carefour, RTVEuroAGD, CircleK, Decathlon.

Konferencja organizowana przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod patronatem Narodowego Banku Polskiego z udziałem Prezesa Zarządu Banku MBS!

24 listopada 2023
W dniu 23.11.2023 r. w Warszawie odbyła się konferencja organizowana przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod patronatem Narodowego Banku Polskiego pt. Renesans spółdzielczości. Jak rozwinąć potencjał bankowości spółdzielczej?” Jednym z uczestników i panelistów tego wydarzenia był Prezes MBS dr n. ekon. Michał Król.

Darmowe wpłaty we wpłatomatach!

16 listopada 2023
Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę. Teraz wpłaty gotówkowe we wpłatomatach Banku MBS oraz sieci Planet Cash są całkowicie darmowe! Wyjątkowa promocja właśnie wystartowała!

Pierwsza Liga Biznesu dla przedsiębiorców z Mikołowa, powiatu mikołowskiego i nie tylko!

14 listopada 2023
Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym cyklu szkoleń i spotkań organizowanych przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i Bank MBS we współpracy z Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie, Miastem Mikołów i Powiatem Mikołowskim. Najbliższe spotkanie połączone ze szkoleniem: Jak prowadzić biznes (mikro, MSP) z sukcesem w zmiennym otoczeniu, odbędzie się już 22.11.2023 r.