Rok 2023 zaliczamy do udanych!

3 kwietnia 2024
Ubiegły rok, dla naszego Banku był kolejnym, w którym odnotowaliśmy sukcesy biznesowe, rozwijając naszą działalność oraz wypracowując zyski na całkiem „niezłym” poziomie.

Już 06.03.2024 r. zapraszamy, na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców, w ramach projektu „Pierwsza Liga Biznesu”.

3 marca 2024
Tematyką szkolenia będzie: SUKCESJA W FIRMIE a w roli eksperta wystąp DR HAB. INŻ. JACEK LIPIEC, PROF. SGH. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, możecie Państwo przyprowadzić swoich Klientów i Kontrahentów. Umożliwi to nie tylko rozszerzenie sieci profesjonalnych kontaktów, ale również stworzenie fundamentu do długotrwałej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu i korzyściach. Spotkanie będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń, omówienia nowych trendów w branży oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Przerwa w funkcjonowaniu Filii Banku MBS w Urzędzie Gminy Kornowac

23 lutego 2024
Uprzejmie informujemy, że Filia Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie w Kornowacu mieszcząca się przy ul. Raciborskiej 48, będzie niedostępna dla Klientów w dniach od 26 lutego 2024 do dnia 5 marca 2024 r. z przyczyn niezależnych od Banku tj. z powodu trwającego remontu budynku Urzędu Gminy Kornowac.

PROMOCJA ZIMOWA! Kredyt gotówkowy bez prowizji!

29 stycznia 2024
Kredyt gotówkowy w Banku MBS, umożliwi Ci sfinansowanie dowolnych, bieżących potrzeb: możesz kupić samochód, urządzić mieszkanie i spełnić swoje marzenia lub najbliższych

Komunikat BGK o wstrzymaniu przyjmowania wniosków o Bezpieczny Kredyt 2%

2 stycznia 2024
Szanowni Państwo, informujemy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) 1 stycznia 2024 r. opublikował w Biuletynie Informacji Publicznej Komunikat o wstrzymaniu przyjmowania wniosków o Bezpieczny Kredyt 2%,