Klient indywidualny
Klient indywidualny
Klient biznesowy

Zwiększamy oprocentowanie lokat!

18 listopada 2021

 

 

 

Z satysfakcją informujemy, że podjęliśmy decyzję o zwiększeniu oprocentowania lokat terminowych. Podwyższamy oprocentowanie zarówno depozytów osób fizycznych (klientów indywidualnych) jak i klienta biznesowego czyli firm.  

Oprocentowanie rocznych lokat terminowych klientów indywidualnych o zmiennym oprocentowaniu rośnie aż do 1,00% w skali roku (lokata „standard plus”), zakładana w placówkach banku. Roczna lokata zakładana drogą internetową oprocentowana jest w wysokości 1,05%  w skali roku. W przypadku lokaty „Kaskada” oprocentowanie wzrasta do 1,10%. Oprocentowanie cieszącej się popularnością lokaty „Progresja” również istotnie rośnie. Klienci indywidualni wybierający lokaty o oprocentowaniu stałym mogą skorzystać z lokaty „Pewny zysk”, której oprocentowanie wynosi aż 1,30% w skali roku, dla lokaty trzyletniej.

Dbamy również o oszczędności naszych klientów biznesowych (firmowych).  Dzięki podwyższeniu oprocentowania lokat firmowych, jego wysokość w skali roku rośnie aż do 0,70% w przypadku lokaty rocznej (oprocentowanej zmiennie).

Podwyższone oprocentowanie lokat obowiązuje od 22 listopada 2021 roku.  Szczegółowe informacje o wysokości oprocentowania lokat znajdują się na stronie internetowej Banku w zakładkach https://bankmbs.pl/klient-indywidualny/lokaty oraz https://bankmbs.pl/klient-biznesowy/lokaty

 


Zobacz pozostałe aktualności