Klient indywidualny
Klient indywidualny
Klient biznesowy

Zwiększamy oprocentowanie lokat terminowych!

25 marca 2022

Szanowni Klienci,

informujemy, że już kolejny raz podjęliśmy decyzję o zwiększeniu oprocentowania lokat terminowych dla osób fizycznych (klientów indywidualnych). W związku z powyższym oprocentowanie rocznych lokat terminowych o zmiennym oprocentowaniu wzrośnie  do 2,00%  w skali roku (lokata „STANDARD PLUS”) w przypadku lokat zakładanych w placówkach Banku oraz do wysokości 2,05%  w przypadku ich założenia za pośrednictwem bankowości internetowej - lokata „INTERNETOWA”.   Klienci, którzy zdecydują o wyborze lokaty o oprocentowaniu stałym mogą skorzystać  z produktu LOKATA „PEWNY ZYSK”, której oprocentowanie wynosić będzie aż 2,60% w skali roku, dla lokaty trzyletniej.

Jednocześnie informujemy, że zmianie ulega również  oprocentowanie lokat terminowych dla podmiotów gospodarczych (klientów instytucjonalnych). Oprocentowanie rocznych lokat terminowych o zmiennym oprocentowaniu wzrośnie aż do 1,00%  w skali roku (Lokata „STANDARD”).

Podwyższone oprocentowanie lokat obowiązywać  będzie  od dnia 28 marca  2022 r.  a szczegółowe informacje o wysokości oprocentowania poszczególnych lokat zostaną zamieszczone na stronie internetowej Banku oraz będą dostępne we wszystkich placówkach Banku MBS.

 

 

 


Zobacz pozostałe aktualności