Klient indywidualny
Klient indywidualny
Klient biznesowy

Łączymy się!

1 października 2020

 

 

 

 

 

Z wielką radością i satysfakcją  pragniemy poinformować, że na wspólny wniosek Rybnickiego Banku Spółdzielczego oraz Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie,  za jednogłośną  zgodą Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 29.09.2020 r., wpisane zostały zmiany w KRS w dniu  01.10.2020 r.  i z sukcesem nastąpiło połączenie naszych Banków, które od dziś  działać będą pod jedną, wspólną nazwą jako: Mikołowski Bank Spółdzielczy”; „BANK MBS”;  „MBS – Mój Bank Spółdzielczy”.

 

Uprzejmie informujemy, że w wyniku połączenia Klienci Rybnickiego Banku Spółdzielczego stali się  Klientami Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie a placówki Rybnickiego Banku Spółdzielczego stały się filiami Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie. Warto podkreślić, że działając razem i wspólnie, jako silny i bezpieczny a przy tym jeden z wzorcowych banków  w Zrzeszeniu BPS S.A. i największy na Śląsku bank spółdzielczy :

 

  • zapewnimy nowoczesne produkty i usługi, które usprawnią Państwu codzienną pracę  i pomogą rozwijać biznes;

  • zwiększymy możliwości finansowania dotychczasowych oraz przyszłych Klientów naszych Banków;

  • wykorzystamy i będziemy kontynuować to, co dotychczas w obu Bankach było najlepsze, w tym elastyczność i szybkość działania, która odróżnia polskie banki spółdzielcze od banków komercyjnych.

 

połącznie.png

 

 


Zobacz pozostałe aktualności