Klient indywidualny
Klient indywidualny
Klient biznesowy

PROMOCJA!!! OTWÓRZ KONTO Z LIMITEM

P R O M O C J A !!!

Limit kredytowy w koncie!!!

 

Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku ROR w Mikołowskim Banku Spółdzielczym lub posiadasz rachunek ROR, który zasilany jest wpływami z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub innych stałych dochodów, specjalnie dla Ciebie! przygotowaliśmy promocyjną ofertę limitu kredytowego bez zaświadczenia o zarobkach.

Korzyści dla Ciebie:

  • 0 % prowizji za udzielenia limitu kredytowego w koncie,kredyt bez rat kredytowych - każdy wpływ na konto zmniejsza limit zadłużenia,

  • łatwy i szybki dostęp do pieniędzy - limitdo 50.000,00 zł,

  • okres kredytowania do 36 miesięcy z możliwością automatycznego odnowienia na kolejny okres,
  • atrakcyjne oprocentowanie,

  • szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy - decyzja o przyznaniu limitu w ciągu 24h,
  • łatwość w wykorzystywaniu limitu poprzez posługiwanie się kartą debetową.

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie.

Szczegółowe warunki promocji dostępne w Regulaminie PROMOCJI

 

 

RRSO wynosi 9,53 % na podstawie przykładu reprezentatywnego:
Kwota udzielonego limitu 10.000,00 zł, oprocentowanie zmienne 7,99 % w stosunku rocznym, kredyt spłacany w całości w ostatnim dniu umowy, odsetki od wykorzystanego limitu płatne miesięcznie w ostatnim dniu miesiąca przez okres 36 miesięcy. Prowizja za udzielenie wynosi 0,00 zł płatna w dniu udzielenia. Prowizja za administrowanie limitem w okresie umownym: pobierana po pierwszym roku- 150,00 zł i drugim roku -150,00 zł obowiązywania limitu: 
Całkowity koszt kredytu wyniesie 2.696,97 zł. Całkowita kwota do zapłaty wyniesie 12.696,97 zł. Stan na dzień 02.11.2017 r.