Klient indywidualny
Klient indywidualny
Klient biznesowy

AKTUALNOŚCI

Komunikat dla Beneficjentów subwencji programu Tarcza Finansowa PFR

30 listopada 2020

Uprzejmie przypominamy, że Przedsiębiorcy, którzy zawarli Umowę Subwencji Finansowej w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju zobowiązani są do przedstawienia w terminie do 31 grudnia 2020 r., w celu weryfikacji przez Bank, dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę była uprawniona do reprezentowania Przedsiębiorcy.

Czytaj dalej

Komunikat dla Klientów

21 października 2020

Zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym Prezesa Zarządu Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie nr 7/2020 z dnia 20.10.2020 r. mając na celu zapewnienia funkcjonalności operacyjnej dla Klientów oraz bezpieczeństwo pracy Pracowników Banku, wprowadzone zostały zmiany w godzinach otwarcia dla placówek operacyjnych,

Czytaj dalej

Łączymy się!

1 października 2020

Na wspólny wniosek Rybnickiego Banku Spółdzielczego oraz Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie, za jednogłośną zgodą Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 29.09.2020 r., wpisane zostały zmiany w KRS w dniu 01.10.2020 r. i z sukcesem nastąpiło połączenie naszych Banków, które od dziś działać będą pod jedną, wspólną nazwą jako: „Mikołowski Bank Spółdzielczy”; „BANK MBS”; „MBS – Mój Bank Spółdzielczy”.

Czytaj dalej