X

Komunikaty

Mikołowski Bank SpółdzielczyMikołowski Bank Spółdzielczy

Klienci indywidualni

Konto osobiste

Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy  umożliwia Ci szybkie i bezpieczne zarządzanie Twoimi środkami, zgromadzonymi na koncie w Mikołowskim Banku  Spółdzielczym. Do rachunku wydawane są karty płatnicze, dzięki którym masz wygodny i łatwy dostęp do pienięczy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, na terenie nie tylko Polski. Aby sprawdzić saldo na rachunku lub zrobić przelew nie musisz wychodzić z domu - wystarczy, że uruchomisz internetowy dostęp do rachunku.

 

ROR - 4 x bez opłat

więcej →

 


Konto Oszczędnościowe

Rachunek przeznaczony do deponowania środków na czas z góry nieokreślony. Idealne rozwiązanie jeżeli chcecie Państwo w dowolnym momencie zadysponować całością lub częścią zgromadzonych na nim środków w formie gotówkowej lub bezgotówkowej.

więcej →

 


Karta płatnicze

Karty płatnicze wydane do rachunku pozwalają na całodobowe  korzystanie z pieniędzy.  Dzięki bezpłatnej usłudze VISA Cash Back możesz jednocześnie płacić za zakupy  i wybrać gotówkę (do 200PLN).

Do jednego konta mogą być wydane 3 karty płatnicze dla Ciebie i Twoich dwóch pełnomocników. Korzystając z naszej karty masz do dyspozycji ponad 4000 bankomatów w całej Polsce i ponad 17 tysięcy placówek z usługą Visa Cash Back.

Korzystając z naszych kart masz wygodny, łatwy i bezpieczny  dostęp do pieniędzy.

więcej →

 


Kredyty

Klientom indywidualnym oferujemy wygodny limit kredytowy do 3-krotności wpływów na rachunek osobistykonto, który pozwoli Ci na swobodne korzystanie z dodatkowych środków pieniężnych bez konieczności spłacania comiesięcznych rat kredytowych.
Oferujemy Ci także kredyt konsumpcyjny do 150.000zł oraz kredyty hipoteczne i mieszkaniowe.

Zyskujesz  dodatkowe pieniądze na Swoje potrzeby i na dowolnie wybrany przez Ciebie cel.

więcej →

 


Lokaty

Lokaty w MBS to wysokie dochody, bezpieczeństwo Twoich pieniędzy, możliwość negocjowania oprocentowania. Lokaty prowadzone przez MBS objęte są gwarancją BFG. Lokaty automatycznie się odnawiają na kolejny okres, dlatego nie musisz pamiętać o przedłużaniu umowy.

więcej →

 


eBankowość

 System bankowości internetowej eBankNet zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ramach systemu uzyskujesz możliwość swobodnego dysponowania środkami zgromadzonymi na rachunku.

Nie wychodząc z domu możesz na bieżąco sprawdzać swoje konto.

więcej →

Aktualności

Prace konserwacyjne w dn. 21.01.2017 r. (sobota)

czytaj więcej ›

Nasz Bank po raz kolejny z najwyższym ratingiem!

czytaj więcej ›