X

Komunikaty

Mikołowski Bank SpółdzielczyMikołowski Bank Spółdzielczy

Klienci Biznesowi

Rachunek bieżący dla firm

Konto firmowe przeznaczone jest zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dla firm rodzinnych, dużych przedsiębiorstw lub innych jednostek organizacyjnych.  

Konto firmowe - 4 x bez opłat

więcej →

 


Karty płatnicze

Karty płatnicze wydane do rachunku pozwolą na szybkie, sprawne i całodobowe dokonywanie transakcji w kraju i za granicą. Można wydać nieograniczoną liczbę kart do jednego rachunku, przy czym każda karta działa w oparciu o indywidualny limit miesięczny. Wprowadzając w swojej firmie karty płatnicze dla pracowników możesz wyeliminować zaliczki pracownicze.

więcej →

 


Kredyty

Klientom instytucjonalnym oferujemy wygodny limit kredytowy w rachunku bieżącym do 3-krotności wpływów na konto, który pozwala na  swobodne korzystanie z dodatkowych środków pieniężnych.
Ponadto oferujemy korzystne kredyty gotówkowe na finansowanie bieżących potrzeb związanych z Twoją działalnością gospodarczą oraz kredyty inwestycyjne na finansowanie projektów Twojej firmy.

więcej →

 


Lokaty

Zakładając lokatę w naszym Banku nie musisz posiadać konta firmowego, a odsetki możesz wypłacać przed upływem terminu lokaty. Lokata automatycznie odnawia się na kolejny okres, dlatego nie musisz pamiętać o przedłużaniu umowy. Zapewniamy możliwość powiększenia Twoich pieniędzy zapewniając bezpieczeństwo powierzonych nam środków gwarantowane przez  Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Szukasz najlepszej lokaty dla siebie? Sprawdź naszą ofertę.

więcej →

 


eBankowość

Dla Klientów instytucjonalnych mamy w ofercie system bankowości internetowej: eCorpoNet. Aplikacje zapewniające wygodny i bezpieczny dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę  7 dni w tygodniu.

więcej →

 


Wpłatomat i wrzutnia

Zachęcamy do korzystania z naszego wpłatomatu – bankomatu mieszczącego się przy ulicy Krakowskiego 29 (siedziba MBS Mikołów).
Dbając o komfort oraz większą dostępność usług dla naszych klientów oferujemy również wrzutnię, która znajduje się obok wpłatomato - bankomatu.
Usługi dostępne są bez prowizji.

więcej →

 


Leasing

Oferta obejmuje finansowanie w formie leasingu środków trwałych, zarówno ruchomości jaki i nieruchomości. Bank zapewnia możliwość sfinansowania wszelkich potrzeb w zakresie finansowania inwestycji dla swoich klientów, niezależnie od tego czy będzie to prosty zakup środka trwałego czy długotrwały, wieloetapowy proces inwestycyjny.

więcej →

 

Aktualności

Prace konserwacyjne w dn. 21.01.2017 r. (sobota)

czytaj więcej ›

Nasz Bank po raz kolejny z najwyższym ratingiem!

czytaj więcej ›